Zastave držav sveta
Zastave svetovnih držav in informacije o državah

Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Full HD wallpapers na PC - tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapers na PC. doporučujeme pro phablet, displej, monitor, mobilní telefon, PC, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, notebook, tablet, smartphone a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows NT, Chrome OS, OSX, Mac, Lubuntu, SUSE Linux, Windows 2000, Windows Me, Android. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, fraktály, květiny, nature - příroda, hmyz a pavouci, motorky, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, Formule 1, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, ptáci, vesmír, kosmos, fantasy, flóra, stromy. Zvolte si z rozměrů HD 1280x720, 854x480, 1200x1920, 1024x768, 2560x1920, 2048x1080, 1024x600, 3200x1200, 1366x768, 1152x768, 1920x1440, 640x480, 1440x900, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 412x846 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, stavby, ovoce, mapy, zelenina, symboly, láska, halloween, věda, nápoje, muži, zvířata, přístroje, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, květiny, náboženství, hudba, auta, rostliny, sport atd.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . Naleznete zde Střílečky, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Bojové online gamesy, Strategie, Hry na vaření a smažení, Logické, Sportovní, Oddechové, Klasické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

PC pozadí pro Windows - obrázky na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. lze použít v PC, smartphone, ultrabook, notebook, tablet, mobil, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Chrome OS, Java ME, Linux Fedora, Windows NT, SUSE Linux, Windows Me, OSX, Slackware, Microsoft Windows Vista, FreeBSD. Tapety na plochu PC z kategorií free wallpapers, oceán, moře, pláže, zvířata, nature - příroda, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, Formule 1, motorky, fantasy, fraktály, flóra, stromy. Stahujte ve velikostech 1920x1440, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, 1280x800, 1366x768, 1280x960, 768x1024, HD 1280x720, 1152x1920, 1800x1440, 1680x1050, 4800x1200, 2560x1920, 375x667, 1280x768, 360x760 atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, Seznam přípon a koncovek souborů, Jakarta city, Online hry zdarma, internetové stránky, PC pozadí pro Windows, Fernando Torres, Prapory regionů a království, webovky, ú, kuriozity

Obrázky na plochu počítače - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na plochu počítače. lze použít v monitor, obrazovka počítače, notebook, phablet, počítač, tablet, mobilní telefon, ultrabook, displej, mobil, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows Me, Mac, Windows 95, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 98, Windows 10 Mobile, macOS, Linux Mint. Full HD wallpapers na PC z kategorií vesmír, planety, galaxie, rostliny, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, zvířata, wallpapery, noční města, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, letadla, auta. Stahujte v rozlišení 1600x1200, 360x760, 2560x2048, hi res 2560x1920, 1600x900, 1152x864, 1920x1440, 854x480, 1280x800, 393x786, 2160x3840, 768x1024, 1536x864, 1536x2048, 375x667, 360x720 atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, historie, přezdívky, zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, poruchy, umělci, osobnosti, národnost, Spisovatelé a básníci, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, záliby, školství, fikce a fantasy, věda, křesťanství, lékařství atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, zelenina, symboly, láska, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, přístroje, věda, stavby, mapy, muži, ptáci, zvířata, nápoje, hudba, sport, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, hmyz, květiny, náboženství atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční koledy, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Korálky, Anděl, Striezelmarkt, Vánoční ubrusy, Samolepky, Vánoční dekorace, Šišky, Vánoční kaktus, Filmy, Pokrmy, Anglicky, Plzeň, Pastýř, Kinder, Umělý vánoční stromek, Vánoční svícen, Ježíšek, Adventní svícen, Cesmína, Vánoční punč, Jingle Bells, Nový rok, Rumové řezy, Historické ozdoby, Vánoční stromek, Silvestr, Německy, Vánoční prostírání, Slámový adventní věnec, Tiskárna, Sněhová vločka apod.

Keywords:Dopravní značení, Obrázky na plochu počítače, webové stránky, linky, Tapety na plochu moře, Online web Hry zdarma bez registrace, Dopravní značení, info, Lindsay Lohan, F, Kliparty pro Office, výukové pomůcky

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, vlastnosti, zločin a právo, herectví, herci a herečky, křesťanství, politici, národnost, poruchy, Spisovatelé a básníci, filozofie, umělci, školství, historie, fikce a fantasy, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, osobnosti, profese a zaměstnání, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, podnikání a podnikatelé atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Překladatel, Hokejisté, Komunisté, Vrah, New Jersey Devils, Český slavík, Scénárista, Závodník, Archivář, Básníci, Režisér, Slováci, ČSSD, Mim, Vojáci, Herec, Trest smrti, New York Rangers, Hokej, Kladno, Brno, Trenérka, Masový vrah, Habsburkové, Egypt, Filozof, Atentát, Státník, Rock ‚n‘ Roll, Francouz, Protektorát, Olympiáda, Komik, Slovák, Válka, Teolog apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: zdarma, weby, Seznam vlajek měst České republiky, Grunge rock music, Full HD tapety ke stažení, Skvělé hry online zdarma, B, Taylor Swift, Přehled souborových přípon, zajímavosti, odkaz, doporučujeme

Ftipy, kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Delaware, Wyoming, New York, Severní Karolína, Texas, Tennessee, Virginie, Kansas, Wisconsin, Washington, Nevada, Illinois, Maryland, Oregon, Georgie, Louisiana, Iowa, Massachusetts, Arkansas, Arizona, Michigan, Indiana, Havaj, Ohio, Západní Virginie atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, země EU, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, týmy NHL, měny, geocaching, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: pro dospělé, školství, Vánoční magazín, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Státní vlajky zemí, F, Nejhranější hry online, Alyssa Milano, Obrázky vlajek měst ČR, Slovník pojmů Co je to?, pro děti

Ftipy, kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipy o facebooku apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Delaware, Wyoming, New York, Severní Karolína, Texas, Tennessee, Virginie, Kansas, Wisconsin, Washington, Nevada, Illinois, Maryland, Oregon, Georgie, Louisiana, Iowa, Massachusetts, Arkansas, Arizona, Michigan, Indiana, Havaj, Ohio, Západní Virginie atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: zdroje informací, volný čas, Vlajky států USA, URL, cestování, Pozadí na plochu monitoru, Přehled zkratek a akronymů, zábava, počítače, Onlinovky zdarma, Americké federální vlajky, F, Blahopřání k jmeninám a k narozeninám, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Iraq
Zajímavé webové stránky
Thierry Henry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tipy na výlet
Partnerské internetové stránky
Bayern München football club
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety na plochu Formule 1
Zajímavé internetové odkazy
Chicago

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Ključne besede: gospodarstvo, Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava, zastave držav na svetu, vse oznake, seznam zastav, zastave držav, informacije, nacionalne zastave, promet in telekomunikacije, državne zastave, zastavo države, energetika, zastave, svetovne države, Seznam držav, demografija, politike.