Zastave držav sveta
Zastave svetovnih držav in informacije o državah

Naše tipy, cestování, hry a informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, symboly, ovoce, Vánoce a Advent, zvířata, muži, květiny, mapy, věda, přístroje, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, nápoje, smajlíci a emotikony, rostliny, sport, náboženství, ptáci, hudba, stavby, láska, osobnosti a lidé atd.

Full HD pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Také doporučujeme: Full HD pozadí na PC. lze použít v počítač, tablet, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, phablet, displej, PC, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Windows 7, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Slackware, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 95. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií operační systémy, Windows, noční města, motorky, motocykly, květiny, kytky, budovy a stavby, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, sportovní pozadí, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, wallpapery, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, auta, hudební tapety, zvířata, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1800x1440, 1280x800, 1536x2560, 320x568, 1600x1200, 412x846, 1920x1280, 1280x1024, 768x1024, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 1536x2048, 1920x1440, 1440x2560, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768 atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Karetní, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, Závodní, Bojové online gamesy, Oddechové a podobně.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Tapety na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro PC, počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, tablet, mobil, phablet, monitor, displej a pro operační systémy Windows 10, Chrome OS, Mac, Windows NT, Windows Me, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows 95, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, budovy a stavby, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, auta, dopravní prostředky, příroda, krajina, motorky, motocykly, wallpapery, noční města, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, letadla, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní. Dostupné rozměry 1920x1280, Full HD 1080x1920, 800x1280, 1440x960, 360x720, 1440x900, 1440x2560, 854x480, 1280x854, 1080x1800, 2048x1080, HD 1280x720, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 393x786, 1280x800 atd.

Klíčová slova: pro děti, Online adventní magazín, Nejhranější online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Mikuláš, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety na plochu PC, linky, Venkovní vánoční dekorace, Biografie slavných osobností, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení, webové stránky

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rostliny, Husarské knoflíky, Bramborový salát, Adventní neděle, Tisk, Řetězy, Špalda, Košíčky, Milka, Hostina, Keramický adventní věnec, Umělý vánoční stromek, Obrazovka, Písnička, Svíčky, Vinná klobása, Vánoční pozadí, Jmenovky, Vosí hnízda, Bůh, Vánoční kaktus, Atmosféra, Linux, Monitor, Santa Claus, Nový rok, Filmy, Vánoční světýlka, PF, Vídeň, Tichá noc apod.

Informace, cestování, hry a informace

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Fóry, černý humor, fórky, ftipy, vtípky, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, fórky, ftipy, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné básničky, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné citáty apod.

Keywords:internetové stránky, Ilustrační obrázky, URL, počítače, Onlinovky - online hry, Superhry a hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Online adventní magazín, Sexy Angelina Jolie, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky států USA

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, země EU, politické strany a hnutí, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, vojenské hodnosti, obecné zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky apod.

Klíčová slova: internet, Federace USA, Online web Hry zdarma bez registrace, Vánoční blahopřání nevhodné pro workoholiky, výukové pomůcky, odkazy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Vánoční sobi, F, info, Vlajky států světa, Přehled přípon a koncovek souborů

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, jak exportovat, jak spustit, jak převést, kterak editovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, komprimace dat, šablony dokumentů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Herec, Američan, Nežijící, Český slavík, Básníci, Sebevražda, Poslanci, Zavražděn, Avangard Omsk, Normalizace, Žhavé výstřely, Gymnasté, Kancléř, Trest smrti, Česká královna, Olympijský vítěz, Ministři, Komik, Pittsburgh Penguins, Němci, Státník, Trenérka, Manýrismus, Charta 77, Romantismus, Sci-fi, Architekt, Komunisté, Svatý, Dabérka, HIV pozitivní, Orlík, Exilový prezident, Režisér, Upálen, Miliardář apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Náš tip, cestování, hry a informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Animace, Střílečky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Relaxační hry, Strategie, Logické hry, Bojové hry, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, osobnosti, lékařství, sport, žurnalisté a novináři, politici, psychologie, politika, vlastnosti, státní správa, přezdívky, křesťanství, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, zločin a právo, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, školství, národnost atd.

Klíčová slova: Nej hry online, zábava, doporučujeme, Opilý Santa Claus?, odkaz, zeměpis, Vlajky měst a obcí České republiky, Recept na išelské dortíky, Online hry pro děti zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejlepší online hry zdarma

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, jak exportovat, jak spustit, jak převést, kterak editovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, hudební audio soubory, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, komprimace dat, šablony dokumentů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Herec, Američan, Nežijící, Český slavík, Básníci, Sebevražda, Poslanci, Zavražděn, Avangard Omsk, Normalizace, Žhavé výstřely, Gymnasté, Kancléř, Trest smrti, Česká královna, Olympijský vítěz, Ministři, Komik, Pittsburgh Penguins, Němci, Státník, Trenérka, Manýrismus, Charta 77, Romantismus, Sci-fi, Architekt, Komunisté, Svatý, Dabérka, HIV pozitivní, Orlík, Exilový prezident, Režisér, Upálen, Miliardář apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, cestování, hry a informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Kameňáky, vtipy, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? Kameňáky, vtipy, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Frky ze života, O škole, O Slovácích, O Němcích, O mužích, Vtipy o doktorech, O ženách, O manželství, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích apod.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Oblíkačky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Logické hry, Oddechové hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Adventury, Střílecí hry, Akční gamesky apod.

Klíčová slova: K, volný čas, Hry pro dívky online, zdarma, Databáze osobností Kdo je to?, Růžová mašle na dárky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online web Hry zdarma bez registrace, M, Seznam souborových přípon, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, multimédia, Ježíšek nebo Santa?, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Další odkazy:

Wallpapery, omalovánky, spoření
Odkazy na užitečné webové stránky
Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý
Odkazy na partnerské weby
Omalovánka Santa Claus
Naše tipy na užitečné weby
Istanbul
Partnerské internetové stránky
Wayne Rooney footballeur
Zajímavé webové stránky
Coloring book, Adult, children online free

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Ključne besede: gospodarstvo, Naše tipy, cestování, hry a informace, zastave držav na svetu, vse oznake, seznam zastav, zastave držav, informacije, nacionalne zastave, promet in telekomunikacije, državne zastave, zastavo države, energetika, zastave, svetovne države, Seznam držav, demografija, politike.