Zastave držav sveta
Zastave svetovnih držav in informacije o državah

Naše tipy, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Němci, Producent, Továrník, Olympijský vítěz, Textař, Florida Panthers, Avangard Omsk, Vražedkyně, Prezident, Brno, Rock ‚n‘ Roll, Historik, Rakousko-Uhersko, KHL, Hokejisté, Slovák, New York Rangers, Exilový prezident, Rétorika, Vojáci, Druhá světová válka, Archivář, Ministři, Ekonom, Politik, ČSSD, Právník, Lord, Žhavé výstřely, Habsburkové, Manýrismus, Státník, Francie, Svatý, Vojevůdce, Hejtmani apod.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Bojové hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Animace, Hry pro děti, Logické hry, Strategie, Adventury, Střílečky, Postřehové hry a tak dále.

Informace, hry i všeobecné informace

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, státy usa, hudební zkratky, týmy NHL, obecné zkratky, firmy a společnosti, země EU, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: internetové stránky, URL, linky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online hry zdarma, humor, zdroje informací, kuriozity, Obrázek Studentka lolitka, Prapory regionů a království, Pozadí na plochu PC, odkaz, Nejhranější online testy a kvízy

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Motta, moudrosti, bonmoty, moudra, rčení, přísloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Motta, moudrosti, bonmoty, moudra, rčení, přísloví, myšlenky, z kategorií citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Síť, hry i všeobecné informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, č, zdarma, Omalovánky k vybarvení zdarma, Státy a jejich prapory, Super online hry zdarma, Hry pro dívky online, Fotbalista Andrés Iniesta, doporučujeme, školství, Seznam souborových přípon

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Pro dívky, Vánoční online hry, Karetní, Strategie, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Oddechové, Logické, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nevada, Virginie, Georgie, Jižní Dakota, Kalifornie, Rhode Island, Západní Virginie, Utah, Montana, New York, Oregon, Severní Karolína, Aljaška, Missouri, Texas, Louisiana, Colorado, Maryland, Massachusetts, Kansas, Michigan, Maine, Iowa, Havaj, Indiana, Florida atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Farmářské hry, Barbie hry, Adventury, Logické hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, počítače, Vietnamská Hanoj, zeměpis, Nejlepší zeměpisné kvízy, zajímavosti, Inzeruj, inzerce zdarma, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé, F, M

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Pozadí na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. lze použít v PC, mobil, phablet, monitor, mobilní telefon, smartphone, ultrabook, displej, počítač, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Windows 10, macOS, OSX, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 7, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows XP. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, voda a bubliny, letadla, jídlo a nápoje, květiny, kytky, sportovní pozadí, rostliny, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, auta, noční města, hudební tapety, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou 375x667, 1080x1800, hi res 2560x1920, 1600x2560, 1024x600, 800x1280, 750x1334, 2160x3840, 1280x768, 1680x1050, 1920x1440, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 2560x1440, 768x1024, 1800x1440 atd.

Klíčová slova: internet, V, Přehled zkratek a akronymů, Lionel Messi, Kliparty zdarma ke stažení, Biografie známých osobností, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie Eri Aikawa, webové stránky, Ilustrace, obrázky, Městské a obecní prapory obcí ČR

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Obrázky na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro displej, smartphone, tablet, ultrabook, mobilní telefon, monitor, phablet, notebook, obrazovka počítače, počítač, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, macOS, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows 95, Mac, Red Hat Linux, Slackware. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: nature - příroda, květiny, fraktály, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, ptáci, flóra, stromy, Rally, závody aut, motorky, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, Formule 1, fantasy, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 1366x768, 1280x1024, 1536x2048, 360x760, 2560x1920, 3200x1800, 1152x1920, 320x568, 1280x768, 1366x1024, 1152x768, 2560x1440, 2560x1600, 854x480, 800x1280, 1536x2560 atd.

Fórky, černý humor, frky, vtipy, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, černý humor, frky, vtipy, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O manželství, O důchodcích, O Windows, Vtipné hádanky, O škole, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Němcích, O zvířátkách apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Vánoční web, Hry pro nejmenší online, Dopravní značení, Dopravní značky, Narozeninová přání a přáníčka, Online biografie, životopisy osobností, Federace USA, Skvělé hry online zdarma, weby, volný čas, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Sítě pro chytráky, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Co je to život?: Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Další odkazy:

Bacará
Luis Alberto Suárez
Doporučené internetové odkazy
Rulet Roulette
Libro da colorare
Odkazy na partnerské weby
Sexy Pink
Odkazy na zajímavé weby
Úspory a spoření
Tipy na užitečné weby
Sexy Amanda Bynes
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tapety na plochu psi
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Ključne besede: Naše tipy, hry i všeobecné informace, informacije, zastavo države, energetika, promet in telekomunikacije, nacionalne zastave, demografija, gospodarstvo, zastave, zastave držav, Seznam držav, svetovne države, državne zastave, seznam zastav, vse oznake, zastave držav na svetu, politike.