Zastave držav sveta
Zastave svetovnih držav in informacije o državah

Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, O zvířátkách, O Němcích, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ženách, Frky o tchýních, O ekonomech, O Somálcích, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, zvířata, přístroje, smajlíci a emotikony, nápoje, stavby, hudba, dopravní prostředky, rostliny, hmyz, mapy, květiny, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, symboly, ovoce, auta, jídlo a nápoje, ženy a dívky, ptáci, náboženství, zelenina, osobnosti a lidé atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, URL, Federace USA, zajímavosti, Biografie Mamiko Tayama, Vlajky států USA, linky, webové stránky, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, zdroje informací, tipy, odkaz, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit, jak spustit následující typy souborů: spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, obrazy disků, systémové soubory, dokumenty, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online . Naleznete zde Střílečky, Vánoční online hry, Karetní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Klasické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní, Bojové online gamesy a podobně.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Keywords:Dopravní značení, počítače, Seznam vlajek měst České republiky, info, Bayern München, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, školství, Arsenal Football England, weby, Hry pro kluky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, bankovnictví, psychologie, stavebnictví, software, různé, jídlo, sport, účetnictví, nástroje, chemie, filozofie, lékařství a medicína, počítače, matematika, příroda, věda, latina, zkratky, rostliny, literatura, politika, fyzika, materiály atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Scénárista, Obchodník, Česká královna, Prezidenti USA, Starověký Egypt, Životopis, Poslanec, Ministr zahraničí, Egypt, Češi, Básník, Vojáci, Textař, Masový vrah, Kancléř, Normalizace, Komunista, Dramatik, Ministři, Atentát, Továrník, Američané, Angličané, Náboženství, Teolog, Textařka, Francie, Císař, Philadelphia Flyers, Nobelova cena, Zavražděn, Dabérka, Hokejisté, Hudebnice, Producent, Český slavík apod.

Výroky, myšlenky, hlášky, rčení, aforismy, úsloví, motta

Citáty slavných, Výroky, myšlenky, hlášky, rčení, aforismy, úsloví, motta, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: V, Nej hry online, V, Bubble shooter, PC pozadí pro Windows, Obrázky, kliparty, F, Anonymní proxy server, výukové pomůcky, hyperlinky, cestování, Biografie slavných osobností

Bonmoty, moudra, motta, úsloví, rčení, myšlenky, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, moudra, motta, úsloví, rčení, myšlenky, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o dobru od různých známých osobností.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Informace, informace, cestování, volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak převést, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat následující typy souborů: koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty, video soubory, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Klíčová slova: Super online kvízy, Přehled státních vlajek států světa, Vše o Vánocích, Celebrita Christina Ricci, zadarmo, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Fotbalista Luis Suárez, Nejlepší školní testy a kvízy, Online vánoční magazín, Full HD tapety na PC zdarma

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Adventní neděle, Václavské náměstí, Sněhulák, Filmy, Jmenovky, Vánoční stromek, Vánoční koledy, Pokrmy, Recepty, Adventní věnec, Ježíš Kristus, Jmenovka, Adventní kalendář, Kavkazská jedle, Mrazík, Perníčky, Stromeček, Brambořík, Štědrý večer, Písnička, Sám doma, Pozadí, Košíčky, Vánoční ubrusy, Tichá noc, Jezulátko, Vánoční punč, Přání, K Vytištění, Skleněné ozdoby, Neviňátko apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství a vzdělávání, přezdívky, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, zločin a právo, rodinné a příbuzenské vztahy, žurnalisté a novináři, národnost, křesťanství, mytologie, politici, věda, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, filozofie, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umění atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, státní správa, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, historie, národnost, politika, přezdívky, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, psychologie, podnikání a podnikatelé, politici, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, umělci a umění, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Síť, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: doporučujeme, webovky, Hry pro nejmenší online, V, zeměpis, Gwen Stefani, Kliparty pro dokumenty, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, internet, Dopravní značky, Full HD tapety na PC zdarma, Přání, mms, obrázky, básničky, texty k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kuře: Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Další odkazy:

Cristiano Ronaldo football
Cestování po České republice
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sexy Winona Ryder
Travel in USA
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tinder app dating service
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Biografie Ashanti
Odkazy na zajímavé weby
Co je to GFE?
Tým NHL Calgary Flames
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sharon Stone
Online omalovánky zvířátek k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Ključne besede: Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas, informacije, zastavo države, energetika, promet in telekomunikacije, nacionalne zastave, demografija, gospodarstvo, zastave, zastave držav, Seznam držav, svetovne države, državne zastave, seznam zastav, vse oznake, zastave držav na svetu, politike.