Zastave držav sveta
Zastave svetovnih držav in informacije o državah

Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, příroda, nápoje, filozofie, počítače, hardware, bankovnictví, nástroje, chemie, školství, různé, zkratky, cestování, materiály, matematika, český jazyk, technika, kultura, účetnictví, fyzika, stavebnictví, politika, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství atd.

Vtípky, frky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, frky, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Vánoční ozdoby, Advent, Jmenovka, Samolepky, Vánoční svícen, bezlepkové cukroví, Mrazík, Atmosféra, Linux, Kuba, Osvětlení do oken, Pozadí, Štěstí, Píseň, Vánoční ubrusy, Film, Santa Claus, Dia, Vánoční stromek, Jarmark, Šišky, Strom, Německy, Ostrava, Rumové řezy, Recepty, Papírové ozdoby, Linecká kolečka, Jmenovky, Štóla apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Wallpapery na plochu PC - full HD tapety na PC zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro ultrabook, mobilní telefon, phablet, displej, tablet, notebook, počítač, smartphone, mobil, monitor, PC a pro operační systémy Lubuntu, Windows 98, Mac, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Slackware, FreeBSD, Linux Mint, OSX. Pozadí na PC ke stažení z kategorií sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, motorky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fantasy, velkoměsta a noční život, ptáci, hmyz a pavouci, fraktály, oceán, moře, pláže, free wallpapers, nature - příroda, Formule 1, květiny, zvířata, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 1920x1080, 375x667, 1920x1200, 360x720, 1280x800, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 4800x1200, 1152x864, 412x846, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 1800x1440, 2560x1600, 1080x1920, 1920x1280 atd.

Frky, fóry, kameňáky, černý humor, vtipné texty, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, kameňáky, černý humor, vtipné texty, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O škole, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O ekonomech, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Slovácích, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, multimédia, Přehled přípon a koncovek souborů, Online hry pro děti zdarma, Juventus Football Club, weby, tipy, zábava, Přání k narození dítěte, humor, Přehled přípon a koncovek souborů, Ilustrace, obrázky, internet

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci, státní správa, přezdívky, sport, národnost, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, vlastnosti, mytologie, nadpřirozené osoby, věda, fikce a fantasy, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, osobnosti, lékařství, poruchy, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Západní Virginie, Oregon, New Jersey, Georgie, Montana, Alabama, Kansas, Washington, Maryland, Wyoming, Louisiana, Vermont, Jižní Dakota, Idaho, Indiana, Michigan, Severní Karolína, Aljaška, Maine, Havaj, Pensylvánie, Connecticut, Texas, Colorado, Arizona, Severní Dakota atd.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, mobilní telefon, smartphone, tablet, mobil, displej, notebook, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows XP, Red Hat Linux, Windows Me, Windows NT, Windows 98, Java ME, Windows 95, FreeBSD, Chrome OS. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií fantasy, ptáci, květiny, Formule 1, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, Rally, závody aut, nature - příroda, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, free wallpapers, hmyz a pavouci. Dostupné velikosti jsou HD 1280x720, 360x720, 1280x1024, 375x812, 1536x2560, 768x1024, 1280x768, 2560x1920, 1600x2560, 800x1280, 1366x768, 1440x900, 4800x1200, 375x667, 3200x1200, 1920x1080 Full HD atd.

Keywords:Super online kvízy, výukové pomůcky, V, F, Webové online browser hry, doporučujeme, webovky, počítače, Sexy Naomi Campbell, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Databáze osobností Kdo je to?, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, země Afriky apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značení, cestování, Omalovánky zdarma ke stažení, Online biografie, životopisy osobností, Vánoční magazín, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Grunge hudební rockový styl, URL, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, kuriozity, Full HD tapety na PC zdarma

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, sport, český jazyk, psychologie, příroda, zkratky, věda, nemoce, internet, nápoje, politika, kultura, chemie, rostliny, stavebnictví, lékařství a medicína, fyzika, literatura, cestování, jídlo, hardware, náboženství a křesťanství, latina, matematika atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, školství, profese a zaměstnání, národnost, věda, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, mytologie, politici, poruchy, přezdívky, politika, sport, podnikání a podnikatelé, psychologie, státní správa, fikce a fantasy, vlastnosti, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, historie atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdarma, Seznam vlajek amerických států, Manchester United fotbal Anglie, zdroje informací, zajímavosti, info, Pozadí na plochu rostliny, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky spojených států amerických, pro dospělé

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Síť, cestování, počítače a internet

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Přísloví, moudrosti, myšlenky, úsloví, aforismy, výroky, hlášky

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudrosti, myšlenky, úsloví, aforismy, výroky, hlášky, z kategorií citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: V, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značky, Online hry pro děti zdarma, A, Sarah Jessica Parker, Státní vlaječky, prapory, internetové stránky, Nejhranější online testy a kvízy, linky, Vlajky měst České republiky, V, Obrázky k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

Další odkazy:

Vlajka Kokosových ostrovů
Zajímavé internetové odkazy
Etikety a samolepící jmenovky na vánoční dárky zdarma k tisku
Odkazy na zajímavé weby
Sexy Beyoncé Knowles
Tipy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Zajímavé webové stránky
FC Bayern Munich
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Poland

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Ključne besede: gospodarstvo, Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet, zastave držav na svetu, vse oznake, seznam zastav, zastave držav, informacije, nacionalne zastave, promet in telekomunikacije, državne zastave, zastavo države, energetika, zastave, svetovne države, Seznam držav, demografija, politike.