Zastave držav sveta
Zastave svetovnih držav in informacije o državah

Zajímavé odkazy, důležité informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Internet, síť, důležité informace

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy, země jižní Asie apod.

černý humor, fórky, vtipy, anekdoty, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, vtipy, anekdoty, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O ženách, O zvířátkách, O důchodcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O mužích apod.

Klíčová slova: volný čas, Přehled souborových přípon, Kliparty pro Office, K, Omalovánky v USA a jejich použití, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, weby, Přehled státních vlajek států světa, Gisele Bundchen, zdroje informací, Online vánoční magazín, č, Nejlepší tapety na plochu zdarma

úsloví, rčení, přísloví, moudra, motta, bonmoty, výroky

Slavné citáty, úsloví, rčení, přísloví, moudra, motta, bonmoty, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Doporučené odkazy, důležité informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, filozofie, podnikání a podnikatelé, psychologie, žurnalisté a novináři, sport, lékařství, školství, umělci, zločin a právo, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, osobnosti, věda atd.

Keywords:Online biografie, životopisy osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, tipy, Státní vlajky států světa, Lionel Messi fotbalista, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Hry pro nejmenší online, hyperlinky, Vlajka Konfederace, zajímavosti, odkazy, Webové online hry zdarma

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

World wide web, internet, důležité informace

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Omalovánky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Barbie hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Adventury, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Neviňátko, Kuba, bezlepkové cukroví, Přání, Píseň, Vánoční stromeček, Patchwork, Televize, Papírový vánoční stromek, Pro děti, Vykrajovátka, Perníčky, Jmenovka, Brambořík, Vánoční svíčky, Jingle Bells, K Tisku, Brno, Linux, Historické ozdoby, LED svíčky, Vinná klobása, Kapr, Vánoční ubrusy, Vídeň, Pozadí, Tisk, Keramika, Vánoce, Cesmína, Jedle apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: zeměpis, pro děti, Prapory českých měst, Texty blahopřání, č, Ilustrační obrázky, webovky, Selena Gomez, webové stránky, Online biografie, životopisy osobností, info, cestování

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Strategie, Oddechové, Závodní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Střílečky, Pro dívky, Sportovní a podobně.

Síť, důležité informace

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, Vánoce a Advent, ženy a dívky, symboly, náboženství, jídlo a nápoje, nápoje, zvířata, auta, smajlíci a emotikony, hudba, rostliny, halloween, zelenina, stavby, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, věda, láska, osobnosti a lidé, hmyz, sport atd.

Klíčová slova: počítače, Obrázky vlajek měst ČR, Nej hry online, Omalovánky pro děti, Wallpapers na PC, Online hry zdarma, Super free web games zdarma, South Africa, Dopravní značky, V, Webové html5 hry zdarma

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Strategie, Oddechové, Závodní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry, Střílečky, Pro dívky, Sportovní a podobně.

Informace, důležité informace

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: odkaz, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vše o Vánocích, URL, Nejhranější online testy a kvízy, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, Vlajky států USA, humor, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online hry pro děti zdarma, internet, Free software, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Problém s překladem: Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Omalovánky nejen pro děti
Doporučené internetové odkazy
Tapety, pozadí, wallpapers
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Pizza, ingredience, druhy, recepty
Zajímavé webové stránky
Tapety na plochu zdarma
Naše tipy na zajímavé stránky
Flags of the world
Tipy na Partnerské weby
Prodej, inzerce, bazar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Ključne besede: gospodarstvo, Zajímavé odkazy, důležité informace, zastave držav na svetu, vse oznake, seznam zastav, zastave držav, informacije, nacionalne zastave, promet in telekomunikacije, državne zastave, zastavo države, energetika, zastave, svetovne države, Seznam držav, demografija, politike.